Hodiny 24/7/365 výdej ze skladu
24 měsíců záruka
Sklad 130 000+ položek skladem
Země100+ světových trhů
24 měsíců záruka

Máte poruchu? Potřebujete servis nebo náhradní díl? Vše tu pro Vás máme!

Vážení obchodní partneři,

jak už bývá ke konci roku zvykem, blíží se nejen Vánoce, ale také čas pro různé odstávky a servis zařízení. A protože přesně toto je naše parketa, dovolujeme si Vám připomenout výhody spolupráce s naší firmou.

Skladem v Kosmonosech máme více než 130 000 položek. Výdej ze skladu funguje v režimu 24 | 7 | 365 a opravy vadných komponent formou výměny řešíme ihned. Náš tým servisních techniků Vám může pomoci s diagnostikou poruchy a navrhne Vám řešení problému. 

Specializujeme se na díly SIEMENS, ale v našem sortimentu najdete samozřejmě díly mnoha známých značek.

Nezáleží, zda potřebujete poskytnout náš full servis nebo jen sháníte náhradní díly, DREAMland PLC je tu pro Vás! Pro více informací a řešení konkrétních problémů kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří Vám ochotně se vším pomohou.

Krásný zasněžený den přeje

Team DREAMlandPLC

obchod@dreamland-plc.cz

Máte poruchu? Potřebujete servis nebo náhradní díl? Vše tu pro Vás máme!

Kontaktujte naše obchodní zástupce

Trustpilot

Odeslat poptávku

Kontakt

Cookies

Náš e-shop používá cookies. Díky tomu vám můžeme nabídnout uživatelský zážitek více efektivní. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím".
Souhlas můžete odmítnout zde.

Cookies - nastavení

Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
Může DREAMlandPLC a třetí strany používat soubory cookie k zobrazování relevantnějších reklam v našich službách i mimo ně a k měření zobrazení a výkonu reklam? Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, mohou být reklamy, které vám zobrazujeme, méně relevantní.